Ana sayfa Bursa TSE BURSA BAŞ ARAŞTIRMACISI MEHMET UĞUR ÖZDENİZ’E VEFA YEMEĞİ

TSE BURSA BAŞ ARAŞTIRMACISI MEHMET UĞUR ÖZDENİZ’E VEFA YEMEĞİ

Emeklilik süresi dolan TSE Baş Araştırmacı – Çukurova Geçmiş Dönem koordinatörü Mehmet Uğur Özdeniz vefa yüklü bir organizasyonla veda etti.

Kırk yıllık hizmetin sonunda emekliye ayrılan TSE Baş Araştırmacı – Çukurova Geçmiş Dönem koordinatörü Mehmet Uğur Özdeniz’e yemek düzenlendi.  Kalite Birliği ve Bursa Platformu tarafından organize edilen yemeğe TSE Geçmiş Dönem Bölge Müdürü ve Baş Araştırmacı Mustafa Karaman, Kalite Birliği Derneği Başkanı Prof.Dr. Erkan Işığıçok ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile TSE İstanbul Geçmiş Dönem Bölge Müdürü Mehmet Hüsrev ve mesai arkadaşları katıldı.

Double F Restaurant’ta gerçekleştirilen veda yemeğinde konuşan TSE Geçmiş Dönem Bölge Müdürü/ Baş Araştırmacı Mustafa Karaman, başarıyla sürdürdüğü görevi süresince kendisinden çok şey öğrendiklerini belirttiği Mehmet Uğur Özdeniz’e ve organizasyonun gerçekleştiği mekan olan Double F Restaurant’ı Bursa’ya kazandıran ve çalışmalarında kendilerine destek olan BTSO Başkanı İbrahim Burkay’a teşekkür etti. Mustafa Karaman, 40 yıllık kalite yolculuğundan sonra emekliye ayrılan Mehmet Uğur Özdeniz’e plaket takdim etti.

Organizasyonda emeği olan herkese teşekkür eden TSE Baş Araştırmacı – Çukurova Geçmiş Dönem koordinatörü Mehmet Uğur Özdeniz ise, Türkiye’nin güzide kurumlarından olan TSE’de 40 yıl boyunca hizmet vermekten dolayı mutluluk ve gurur duyduğunu ifade ederek ülke genelinde kalite anlayışını oturtarak yaşatmak adına çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

Programın sonunda Mehmet Uğur Özdeniz’e Kalite Birliği ve Bursa Platformu üyeleri tarafından hediyeler sunuldu.