Ana sayfa Bursa NERMİN ABLANIN EVİ OTEL RESTORAN AÇILDI

NERMİN ABLANIN EVİ OTEL RESTORAN AÇILDI

Bursa’nın gezilecek yerleri listesinde ilk sıralarda yer alan Misi Köyü, yepyeni bir otel ve restorana ev sahipliği yapmaya başladı. Farklı konsepte sahip 5 odanın yanı sıra 100 kişi kapasiteli açık ve 50 kişi kapasiteli kapalı restoranın da yer aldığı Nermin Ablanın Evi Otel&Restoran’ın açılışı gerçekleştirildi.


Bursa Misi’de, misafirlerinin birbirinden keyifli ve benzersiz anlarınıza ev sahipliği yapacak olan Nermin Ablanın Evi Otel&Restoran’ın açılışına; AK Parti Bursa Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz’ın yanı sıra çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE İZLER

Açılış töreninde konuşan ve tarihi günümüze taşımış nadide bir işletme olan Nermin Ablanın Evi’nde, dileyenlerin 5 farklı konseptteki otel kısmında konaklayarak Misi’nin eşsiz doğasının ve huzurunun kapısını aralayabileceğini, isteyenler de birbirinden enfes ve farklı lezzetlerin sunulacağı restoran&kafe kısmında mutlu dakikalara geçirebileceğini belirten Nermin Ablanın Evi’nin Kurucusu Nazife Küçükaslan, “Tesisimizdeki tüm dekoratif ürünler antikalardan olup, mekanımızın dağın bitişiğinde yer alan bahçesi ise kuş ve doğanın eşsiz seslerini misafirlerine bonkörce sunuyor. Kaliteli ve huzurlu bir ortam isteyen herkesi işletmemize bekliyoruz” dedi.

Nermin Ablanın Evi’ne gelenlerin 110 yıllık tarihi bir konakta bulunmanın ayrıcalığını yaşayacaklarını dile getiren Küçükaslan, “Nermin Ablanın Evi’ni uzun yıllardır hayal ettik, tasarladık ve bugün hizmete açtık. Törenimize katılan tüm dostlarıma ve misafirlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Misi’nin eşsiz doğası ve ortamına eşsiz bir tesis kazandırdığımız düşüncesindeyiz. Güzel işleri ve müşterileri olacağı inancındayız. Misafirlerimiz; şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzakta, doğanın içinde, benzersiz, güzel ve huzur dolu ve de en önemlisi her köşesi buram buram tarih kokan ‘Türk Evi’mizde,  en unutulmaz anlarınızı yaşayacaklar. Huzuru, doğayı ve konforu birlikte sunan benzersiz mekan açtık diyebiliriz. Herkesi kahvaltıdan çay saatlerine varıncaya kadar günün her anında ağırlamak isteriz” dedi.

KURDELE BİRLİKTE KESİLDİ

Nazife Küçükaslan’ın yaptığı yaptığı selamlama konuşmasının ardından açılışa katılanlar, kurdeleyi hep birlikte kesti. Kurdele kesiminin ardından açılış organizasyonuna katılan misafir ve davetliler tesiste incelemelerde bulundu.