Ana sayfa Bursa MÜSİAD BURSA ŞUBESİ BAŞKANI NİHAT ALPAY: “DAHA BÜYÜK PROJELER GELECEK”

MÜSİAD BURSA ŞUBESİ BAŞKANI NİHAT ALPAY: “DAHA BÜYÜK PROJELER GELECEK”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi kurumsal ziyaretler çerçevesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Demir ile bir araya geldi.

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay’ın yanı sıra Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri ile dernek ve belediye arasındaki işbirliği gibi konular ele alındı.

“BELEDİYE ÖRNEK OLDU”

Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve özellikle sosyal alanda yapılan çalışmaların büyük takdir topladığını kaydeden MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, “Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerinden çok memnunuz. Hem genel anlamda hem de sosyal hizmetler anlamında önemli projeleri hayata geçirdiler ve önümüzdeki dönemde daha da büyük projelere imza atacaklarına inanıyoruz. Çok zor bir pandemi dönemi geçirdik, hala bazı etkileri sürmeye devam ediyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi salgın boyunca yaptığı hizmetlerle örnek oldu. Murat Beyin şahsında Belediyemizi vatandaşı ilk sıraya koyan hizmetlerinden dolayı tebrik etmek istiyorum” dedi.

“YAKIN İLİŞKİ ÇOK ÖNEMLİ”

Belediyeler ile sivil toplum kuruluşları arasındaki sinerjinin oldukça önemli olduğunun altını çizen Başkan Alpay, “Belediyelerimiz hizmetin bir ayağını temsil ediyorsa biz de bir diğer ayağını temsil ediyoruz. Belediyelerimizle yakın ilişkiler içinde olmayı önemsiyoruz. Bundan Bursa karlı çıkacaktır” diye konuştu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Demir de MÜSİAD heyetine ziyaretleri için teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı; “MÜSİAD Bursa Şubesi, kentimizin en önemli, en değerli STK’larından bir tanesi. Değerli çalışmalarıyla kentimize değer katmayı sürdürüyorlar. Nihat Başkan’a ve Yönetim Kurulu üyelerimize ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bursa için birlikte çalışmaya ve gayret göstermeye devam edeceğiz”