Ana sayfa Bursa LAVİNYA SANATLA EVDE KALMAYI KEYİFE DÖNÜŞTÜRÜN

LAVİNYA SANATLA EVDE KALMAYI KEYİFE DÖNÜŞTÜRÜN

Nilüfer ilçesi Çamlıca bölgesinde açtığımız Lavinya Sanat atölyesi,  dekoratif boyama ve hobi alanında hizmet vermeye başladı. 

 Logomuzdan da anlaşılacağı üzere, sanatın güzelleştirici ve iyileştirici gücünden yola çıkarak oluşturduğumuz atölyede, ahşap materyallerden modern polyester objelere kadar bir çok özgün ürünü hem ham, hem de boyanmış haliyle sanatseverlerle buluşturuyoruz.  Üstelik bu ürünlerin ve boyalarının satışının yanında, atölyemiz de hem kaliteli vakit geçirmek isteyen, hemde kendi evlerini, kendi zevkleriyle dekore etmek isteyen kursiyerlerimiz içinde günlük workshoplar ve aylık kurslar düzenliyoruz.

Sadece yetişkinler ile kalmayıp, aynı zamanda da çocuk atölyeleriyle geleceğimizin ışığı miniklerimizin , sanata ve renklerin özgür dünyasına erken yaşlarda adım atmasını sağlıyoruz. Tüm bunların ışığında geri dönüşüme, hatta sanat ile yeniden doğuşa inandığımız için evimizde kullandığımız veya bir köşeye kaldırdığımız eşyaları yeniden tasarlıyor, mobilya dönüşümü ve revizyonunu konusunda uzman ekibimizle hizmet veriyor, hemde kendisi yapmak isteyen danışanlarımıza ücretsiz danışmanlık veriyoruz. 

Biliyoruz ki; yeşile ve doğaya saygının yolu tasarruftan geçiyor. Bu sebeple bahsettiğimiz gibi sanatla geri dönüşüme inananlardanız. 

Uluşehir Bursa’ya, sanatın ve özgürlüklerin kenti Nilüfer’e çok yakışacağını düşündüğümüz atölyemize, kendine vakit ayırmak isteyen, üretmenin hazzını ve renklerin özgür dünyasını keşfetmek isteyen kadın erkek tüm misafirlerimizi davet ediyoruz .

EVDE BOŞUNA ZAMAN GEÇİRMEYİN

  Özellikle tüm insanlık olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemlerde, ailecek evde kalmayı keyfe ve üretmeye dönüştüreceğinizin garantisini veriyoruz. Bu sürede atölyemizi, hafta içi her gün ortalama 2, 3 saat malzeme temini için açık tutuyoruz . Hatta @lavinya_sanat sayfasından online siparişle alınan ürünlerin evlere teslimi konusunda hizmet vermenin hazırlıkları içerisindeyiz. Üreten ve doğurganlığın timsali olan kadının elinin değdiği her şeyin güzelleşeceğine inanıyor, bu zor günlerinin en yakın zamanda geçeceği ve atölyemizde verimli çalışmalarımızın tüm hızıyla devam edeceği ümidindeyiz…