Ana sayfa Bursa İYİ PARTİ BURSA İL BAŞKANI SELÇUK TÜRKOĞLU UYARDI ”SAKIN BÖYLE BİR YANLIŞ...

İYİ PARTİ BURSA İL BAŞKANI SELÇUK TÜRKOĞLU UYARDI ”SAKIN BÖYLE BİR YANLIŞ YAPMAYIN!!”

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, Büyükşehir Belediyesi Stadı’nın, kullanım hakkının Bursaspor’dan alınmasının çok büyük bir yanlışa imza atılacağı anlamına geldiğini söyledi.

Zor günler yaşayan Yeşil Beyazlı Kulübün Büyükşehir Belediyesi’nin böyle bir kararı alması halinde telafisi imkansız sonuçlar doğuracağını vurgulayan Türkoğlu, “Alinur Aktaş yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi, anlaşılan o ki Bursa’nın tüm marka değerlerini birer birer yok etmeye kararlı” dedi.
Türkoğlu, “Genel kurulunu kısa bir süre önce yapan ve yeni yönetimiyle, özellikle ekonomik çıkmazdan kurtulmaya çalışan Bursaspor’un, elindeki en önemli gelir kaynağı olan stadyumdaki idari ve ticari alanlara el koyma anlamına gelecek olan bu karar, kelimenin tam anlamıyla abesle iştigal olur. Sn. Aktaş, siz siz olun yol yakınken bu bariz yanlışınızdan derhal dönün.
Hatta, yıktığınız Atatürk Stadı’nın adını derhal bu stadyuma verin ve Bursalılar’dan bir anlamda özür dilemiş olun.Bizden yol yakınken uyarması. Sonra demedi deneyin?” şeklinde konuştu.