Ana sayfa Bursa İNCE BURSA’DA “SANDIKTAN BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKACAĞIZ” DEDİ

İNCE BURSA’DA “SANDIKTAN BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKACAĞIZ” DEDİ

“Cumhurbaşkanı adayını

üyeler belirleyecek”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Bursa’da önce İl Başkanlığı binasını açtı. Daha sonra ise Mudanya İlçe Başkanlığı’nın açılışını gerçekleştirdi. İnce, Memleket Partisi’nin cumhurbaşkanı adayını üyelerinin belirleyeceğini söyledi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin il binasını ve Mudanya İlçe Başkanlığı’nı açmak için Bursa’ya geldi. Cuma namazını Ulu Camii’nde kılan İnce, daha sonra çarşı ve pazarı gezerek, esnafla görüştü. Halkla sık sık fotoğraf çektiren İnce, Bursalılardan destek istedi. İnce’ye Mudanya’da İlçe Başkanı Hasan Yıldırım da eşlik etti. Partisinin vaatlerini sıralayan Muharrem İnce, gençlere seslendi. Gençlerin mizah yapacağı ortam sağlanacağının sözünü verdiğini söyleyen İnce, “Gençlere diyoruz ki ben sizin mizah anlayışınıza, zekanıza güveniyorum. Çok yakın zamanda cumhurbaşkanı ile makara yapacaksınız, ince espriler yapacaksınız. Ben sizin mizah anlayışınıza ve zekanıza güveniyorum. Cumhurbaşkanı ile makara yapacaksınız” diye konuştu.

“SANDIKTAN BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKACAĞIZ”

Yapılacak ilk seçimde sandıktan birinci parti olarak çıkacaklarını kaydeden Muharrem İnce, “50+1’i alıp birinci parti olacağız. 29 günde 52 ilde teşkilatımızı kurduk. İnşallah seçimlerde birinci olacağız. Biz buna inanıyoruz. Muhalefeti de iktidarı da yerlerinden edeceğiz. Eski Türkiye’de güzel bir adet vardı. Televizyona çıkıp tartışıyorlardı. Şimdi cumhurbaşkanlığı aday adaylarını televizyona davet ediyorum. Türkiye’nin sorunları var, bu sorunları tartışalım. Siyasi parti genel başkanlarına, cumhurbaşkanlığı aday adaylarına sesleniyorum. Gelin, istediğiniz televizyon kanalında tartışalım. Memleket Partisi olarak söz veriyoruz, çalmayacağız çaldırmayacağız” dedi.