Ana sayfa Bursa HEPİNİZ REZİLSİNİZ!!!

HEPİNİZ REZİLSİNİZ!!!

HEPİNİZ REZİLSİNİZ!!!

İktidar medyası ile birlikte CHP’li olarak kendilerini tanımlayan bir takım kendilerinden menkul insanlar, planlı olarak CHP’ye operasyonel saldırılarına devam ediyorlar.

Yandaş medyanın suçun şahsiliği dışında, CHP’yi kurumsal anlamda hedefine oturtmasını yadırgamıyorum.

Çünkü; AKP iktidarının çöküş sürecinin hızlandığı bir dönemde, giderek agresif, saldırgan, bel altı bir üslupla CHP’yi yıpratmaya çalışıyor.

Doğal olarak, FETÖ döküntüsü yandaş medya azgınca saldırarak daha çok nemalanmak derdinde.

Birde kendilerine demokratım ,solcuyum diyenlerin bu pespaye yandaşlara, partisinin içinde yaşanan olumsuzlukları servis etmesinin bir tek tanımı var, o da AKP’nin değirmenine su taşımak!!!

AKP döneminde yaşanan ahlaki deformasyonun, toplumun tüm katmanlarına yayıldığını bariz şekilde görüyoruz.

Yandaş derneklerde, cemaatlerde yaşanan taciz olayları ülke gündemini uzun bir dönem işgal etti.

Kadınlara, çocuklara karşı yapılan taciz, tecavüz vakalarına kılıflar bulunarak normalleştirilmeye çalışıldığı süreçte,  CHP’nin kurumsal kimliğine saldıranlar, AKP’nin arka bahçesi olan derneklerde, cemaatlerde yaşanan rezilliklerin takipçisi oldular mı?

Hiçbir tacizin, yüz kızartıcı suçun savunusu yapılamaz.  

Asıl mesele, üzerinden 3 yıl geçmiş olan sosyal paylaşım üzerindeki sözlü tacizin gündeme getirilmesinin arkasındaki gerçek nedir?

CHP Osmangazi İlçe önceki dönem Başkanı Mete (Metin) Akyolcular’ın suçlandığı sözlü taciz vakasını, milletvekillerinden yöneticisine, üyesine kadar büyük çoğunluk biliyordu.

Bildiğiniz halde neden bugüne kadar sustunuz?

Bilip de susanlar da suç ortağı olmuyor mu?!!!

Susarak neyin beklentisi içerisine girdiniz?

Sağa sola psikopatça saldırmayı yaşam biçimi haline getirmiş, egosu şişkin her şeyi bilen abla, gayet açık bir şekilde neden susulduğunu dile getirmiş, yazdığı bir yazıda!!!

Dile getiriş biçimini tersten salto yaparak, genel merkez yöneticilerine veryansınla niyetinin ne olduğunu ortaya koymuş.

Birde bu ablaya sponsor olanlar, gölgesinde durarak, sütre gerisinde il başkanı İsmet Karaca’nın ve il yönetiminin görevden alınmasını bekliyorlar!

Osmangazi ilçe kongresinde, kulislerde taciz vakasını konuşan partililer olduğunu biliyorum. O süreçte kimler kimlerle neyin pazarlığını yaparak suskunluğu tercih etti?

Karaca’nın il başkanı seçilmesi yapılan hesapları altüst etti.

Tabi ki parti içi muhalefet Karaca’nın il başkanlığını bir türlü hazmedemedi.

Çünkü hesaplar, olası bir erken genel seçim durumunda tekrar direk milletvekili adayı olmak.

İsmet Karaca’yı adaylıklarına engel olarak gören milletvekilleri, il yönetimini düşürmek için bilgi, belge toplamak için kendileriyle beraber hareket eden bazı kişileri casuslukla görevlendirdiği gibi ciddi iddialar var.

Taciz vakasının sürekli olarak köpürtülmesinin arkasındaki gerçek, İsmet Karaca ve il yönetiminin görevden alınmasıdır.

Asıl rezillik kendine solcuyum diyen, ama sol ahlak değerleri üzerinde taşımayan AKP’nin yandaş tetikçileriyle birlikte partisinin kurumsal kimliğine saldıranlar, hepiniz rezilsiniz!!!

Halk arasında çok güzel bir söz var.

Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz.

Sağa sola psikopatça saldıran abla, sana tavsiyem çok ulu orta efelenme, kimseye ayar vermeye çalışma, birileri çıkar size ayar verir üzülürsünüz!!!

Yaşınızın ağırlığını takınınız, herkes herkesin siyasi geçmişini biliyor!!!

Bu ablanın yazısı AKP’nin  yandaş medyasında manşet oluyorsa, gerisini CHP’liler yorumlasın!!!

Bir de gelişi güzel, devrimci değerleri çürük sakız gibi ağzınızda geveleyip durmayın, bulunduğunuz ilişkiler düzen siyasetinin çirkinliğinden öteye gitmiyor.

Bu ülkede devrimci sosyalist mücadelede bedel ödeyenlerin anısına saygısızlık yapmayın.

Özlü söz: “Başkalarını sürekli olarak eleştirenler, utanç dolu yaşamlarını gizlemek çabası içerisindedir”