Ana sayfa Bursa GÜRKAN: “İNEGÖL HER DÖNEM İTİCİ GÜCÜMÜZ OLDU”

GÜRKAN: “İNEGÖL HER DÖNEM İTİCİ GÜCÜMÜZ OLDU”

????????????????????????????????????

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte geçmiş ilçe teşkilatları ve her kademeden geçmiş dönem teşkilat mensupları ile biraraya geliyor.

????????????????????????????????????

Başkan Gürkan’ınİnegöl İlçesi’nde gerçekleştirdiği yoğun ziyaret programı ile AK teşkilatların Türkiye’nin ve Bursa’nın önüne konulan hedefle doğrultusundaki birlik ve beraberliğinin güzel bir örneği daha sergilendi.

Davut Gürkan, beraberinde İl yürütme ve yönetim kurulu üyeleri, İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, ilçe yöneticileri ve İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ile birlikte olarak önceki dönem il Başkanı Ayhan Salman, 22 ve 23.Dönem Bursa Milletvekili Sedat Kızılcıklı, geçmiş dönem İl Başkan Yardımcısı Bülent Temelli ve geçmiş dönem İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan’ı işyerlerinde ziyaret etti. İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Mustafa Yavuz, İl Teşkilat Başkanı kamil Bayramiç ve il Yöneticisi Gülten Doğrul’un da katılımları ile oluşan AK Parti İl Heyeti ile birlikte Başkan Gürkan, daha sonra İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl ilçe Teşkilatı ve Türk Kızılay İnegöl Şube Başkanı Varol Yılmaz’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

GÜRKAN: “İNEGÖL HER DÖNEM İTİCİ GÜCÜMÜZ OLDU”

Daha sonra AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı’nın, belediye meclis üyelerinin de katılımları ile düzenlediği istişare toplantısına katılarak burada teşkilat üyeleri ile biraraya gelen Başkan Gürkan, her dönemde olduğu gibi AK Parti Bursa teşkilatlarının her kademeden üyesi ile birlik ve beraberlik içerisinde Bursa ve Türkiye’nin güçlü geleceği için çalıştıklarını belirtti. AK Parti’nin kuruluşundan bu yana gücünü bu birlik ve beraberlikten aldığını vurgulayan Davut Gürkan, “İnegöl İlçemiz, her dönemde Bursa teşkilatlarımızın itici güçlerinden olmuştur. İnegöl teşkilatlarımız her kademeden Türkiye sevdalısı teşkilat üyemizin özverili çalışmaları ile ve İnegöl halkı da her dönemde partimize gösterdiği teveccühle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde partimizin ülkemize sunduğu vizyon ve büyük hedefler yolunda en büyük destekçilerimizden olmuştur. Yeni dönemde de hep birlikte çalışarak ülkemizin, Bursamızın ve partimizin gücüne güç katacağımıza olan inancım tamdır” dedi.

????????????????????????????????????

AK PARTİ SEVDALISI GENÇ EMİR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Toplantının ardından İnegöl Kent Müzesi’ni gezen Başkan Gürkan, daha sonra İlçe  Başkanı Mustafa Durmuş ve İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’la birlikte kendisine sosyal medya aracılığıyla ulaşan Huzur Mahallesi Sakini 22 yaşındaki AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı engelli genç Emir Gürtürk ve ailesini evinde ziyaret ederek, hasbihal ve yakın takibi ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.