Ana sayfa Bursa DAĞ İLÇELERİNDE KALKINMA ORTAK AKILLA SAĞLANACAK

DAĞ İLÇELERİNDE KALKINMA ORTAK AKILLA SAĞLANACAK

AK Parti Bursa teşkilatları, Bursa’nın doğal güzellikleri ve potansiyelleri ile önemli lokasyonu dağ ilçelerinde kalkınmanın sürmesi, bölgenin hak ettiği hizmetleri almaya devam etmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Dağ bölgesi ilçelerinde gerçekleştirilen toplantılarla bölgedeki talepler ve yürütülen çalışmalar masaya yatırıldı. AK Parti Bursa İl Başkanlığı koordinatörlüğünde gerçekleştirilen programlara AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten, il başkan yardımcıları Mustafa Yavuz, Setenay Yüksel Olguner, ilçe koordinatörleri, ilçe başkanları, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, ilçe belediye başkanları ve bölge muhtarları katıldı.

Toplantıda belediyeler ve ilgili tarafından bölge ilçelerine yapılan çalışmalar, devam eden projeler ve bölgenin ihtiyaç ve taleplerinin konuşuldu. Bursa Milletvekili Osman Mesten, farklı zenginlikleri bünyesinde barındıran dağ ilçelerinin potansiyellerini ortaya çıkararak, bölgeyi hak ettiği gibi bir cazibe merkezi haline getirecek olan çalışmaları bölge halkının ve dinamiklerinin talep ve önerileri doğrultusunda yürüttüklerini söyledi. Milletvekili Osman Mesten, gerek büyükşehir ve ilçe belediyelerinin bölgede yürüttüğü çalışmaların gerekse de merkezi hükümet ve ilgili kurum, kuruluşlar tarafından hayata geçirilmesi planlanan projelerin yakından takipçisi olduklarını belirterek, dağ ilçelerinin her yönü ile kalkınabilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi.

AK Parti İl Başkan Vekili Mustafa Yavuz ise kurulduğu tarihten bu yana partilerine teveccühle teşkilatlarına olan güvenlerini her seçimde arttırarak gösteren bölge halkına teşekkür etti. Mustafa Yavuz, bölge halkının verdiği güçle en doğru hizmetlerin verilebilmesi için çalıştıklarını ifade etti.

 AK Parti İl Başkan Yardımcısı Setenay Yüksel Olguner ise düzenli aralıklarla gerçekleştirecekleri toplantılarla bölge halkının taleplerini ilgili kurum ve kuruluşların temsilcileri ile buluşturarak dağ ilçelerine, ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru yatırımların getirilebilmesi için gerekli köprüleri kuracaklarını belirtti.