Ana sayfa Güncel CHP NİLÜFER İLÇE BAŞKANI FIRAT YILMAZ: HİÇBİR BEBEK MAMASIZ KALMASIN

CHP NİLÜFER İLÇE BAŞKANI FIRAT YILMAZ: HİÇBİR BEBEK MAMASIZ KALMASIN

CHP Nilüfer ilçe örgütünün 1 Mart’ta başladıkları “ Bebek Market Dayanışması” kapsamında başlattıkları kampanya devam ediyor. CHP İlçe Başkanı Fırat Yılmaz ve ilçe örgütü bebek bezi, mama, pişik kremi ve çocukların temel ihtiyaç malzemelerini içeren yardım kampanyasından yararlanan insanların yürekleri yaralayan hayat hikâyeleriyle karşılaşıyorlar. Yılmaz kampanyadan düzenli olarak faydalanan bir annenin paylaştığı mesajını “Sözün bittiği yerdeyiz” notu ile paylaştı.

Salgın sürecinde yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeni ile birçok aile yaşamsal temel ihtiyaç maddelerini karşılayamadıkları gibi, gelişme çağında olan bebeklerinin ve çocuklarının mamalarını, bebek bezleri ve diğer ihtiyaç maddelerini karşılayamaz duruma düştü.

CHP Nilüfer İlçe Örgütü 1 Mart itibariyle başlatmış olduğu “Bebek Market Dayanışma Kampanyası” ile ihtiyaç sahibi gelişmekte olan bebek ve çocukların bebek bezi, mama, pişik kremi, ıslak havlu ve mendil ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kampanya süresince çok duygusal anların yaşandığını zaman zaman İlçe Başkanı Fırat Yılmaz’ın sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda görüyoruz.

Kampanyadan yararlanan bir annenin duygulu mesajı Başkan Yılmaz’ı oldukça derinden etkilemiş.

CHP İlçe Başkanı Fırat Yılmaz, kampanyaya dair 90 günlük verileri 1 Haziran’da paylaşacağını belirtti.

Yılmaz, sosyal medyada kampanyaya dair şu sözleri paylaştı.

“CHP Nilüfer “Bebek Market” kampanyamız 1 Mart 2021 tarihinden bu yana tüm hızıyla devam ediyor. 1 Haziran’da 90 günlük verileri kamuoyu ile paylaşacağız. Bebek Market “imece usulü” bir kampanyadır. Siyasi görüş ayrımı yapmaksızın gönüllü bağışçılarımızın destekleriyle, yine siyasi parti ayrımı yapmaksızın ihtiyaç sahibi bebekli ailelere ulaşıyoruz. Emin olun ki değerli dostlar ihtiyaç sahibi ailelerin öyküleri çok vahim.
Bebek bezi, bebek maması, pişik kremi ve ıslak mendilden oluşan ürün desteklerinize ihtiyacımız var. Bu hafta içinde kampanyamıza önemli bir miktarda destek sağlayan değerli dostumuza çok teşekkür ediyor, siz değerli vatandaşlarımızdan da kampanyamıza ürün desteklerinizi bekliyoruz. Ulaşabildiğimiz kadar ihtiyaç sahibi bebekli aileye ulaşmak için çıktığımız bu yolda yalnız olmadığımızı biliyoruz… Hiçbir bebek mamasız kalmasın Saygılarımla”