Ana sayfa Bursa CHP İL YÖNETİMİ VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU İL MERKEZİNİN TAPUSU CHP’NİN

CHP İL YÖNETİMİ VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU İL MERKEZİNİN TAPUSU CHP’NİN

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanlığı halen faaliyetini yürüttüğü binayı satın aldı. CHP İl Başkanı İsmet Karaca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bu gelişmeyi kamuoyuna duyurdu.


İl Başkanı Karaca, Ortaklar İş Merkezi’ndeki 503 m2 net kullanım alanına sahip il binasının satın resmen alındığını, tapularla birlikte çekilmiş fotoğraf eşliğinde şu ifadelerle paylaştı:

“Bir siyasi partinin, tapusu kendine ait bir binada faaliyet göstermesinin ne denli önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Kongre öncesi bu konuyu gündeme aldığımızı duyurmuştuk. Verdiğimiz sözü tuttuk ve CHP Bursa İl Başkanlığı olarak faaliyetimizi halen yürütmekte olduğumuz mevcut katı satın alarak, partimize il binası kazandırmış olduk. bu süreçte emek veren, bağış yapan tüm partililerimize, dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Partimize hayırlı-uğurlu olsun!”

“İKTİDARI BU BİNADA KARŞILAYACAĞIZ”

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Yıldız, İl Yönetim Kurulu üyeleri. belediye meclisi üyeleri ile birlikte  Osmangazi Tapu Müdürlüğü’ne giderek resmi işlemleri tamamlayan İl Başkanı Karaca, “İlk seçimde partimizi iktidara taşımak için canla başla çalışıyoruz. CHP İktidarını da kendi tapulu binamızda karşılayacağız” dedi.