Ana sayfa Bursa BURSA’NIN İLK AMERICAN POP-UP ETKİNLİĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

BURSA’NIN İLK AMERICAN POP-UP ETKİNLİĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Alanlarında çok özel tabaklara imza atmış şefler; en lezzetli tarifleriyle, Ege ve Akdeniz esintisini aperatif lezzetler, tadım menüleri ve butik içeceklerle Bursalılara sunan BacariBistro’da bir araya geldi.

Mission Street Food İşletmecisi Şef Berk Karen ve Bacari Bistro İşletmecisi Şef Berkay Dizdar’ın o geceye özel hazırladıkları lezzetli tarifler ve tadım menüleri, organizasyona katılanlardan tam not aldı.

Bacari Bistro, “American Pop-Up” konseptindeki tadım etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Bursa’da ilk kez düzenlenen ve alanlarında başarılı şeflerin yanı sıra Bursalı lezzet müdavimlerinin katıldığı organizasyonda; Mission Street Food İşletmecisi Şef Berk Karen ve Bacari Bistro İşletmecisi Şef Berkay Dizdar’ın ellerinden çıkan lezzetleri tattılar.

DEVAMI GELECEK

Etkinlikle ilgili bilgi veren ve katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren BacariBistro’nun işletmecisi Şef Berkay Dizdar,  “Pop-Up’ kültürü ülkemizde yeni yeni yaygınlaşıyor. Bu organizasyonlarda, farklı restoranlarda görev yapan başarılı şefler, daha önceden belirlenen bir şehirdeki mekanda bir araya geliyor ve belirli bir süre içerisinde özel menülerini, davetlilerin beğenisine sunuyor. Biz de Bursa’daki ilk organizasyona ev sahipliği yaptık. Bunun mutluluğu içerisindeyiz. Katılım gayet iyiydi ve bu ilgi, organizasyonların devamlı yapılması konusunda fikrimizi pekiştirdi. Önümüzdeki günlerde farklı lezzetleri Bursalılar ile buluşturmaya devam edeceğiz. Farklı lezzet avcılarının bizleri takipte kalmasını söyleyebiliriz” diye konuştu.

Mission Street Food İşletmecisi Şef Berk Karende, “Mission olarak pop-up serimiz ile Bursalı dostlarımızla buluşma fırsatı yakaladık. Yakın zamanda yeni eventlerimizlemisafirlerimizle olmaya devam edeceğiz” dedi.