Ana sayfa Bursa BURSALI VETERİNER HEKİMLER, PATİ-SEV DERNEĞİ ARACILIĞI İLE SOKAK HAYVANLARI KORONA...

BURSALI VETERİNER HEKİMLER, PATİ-SEV DERNEĞİ ARACILIĞI İLE SOKAK HAYVANLARI KORONA GÜNLERİNDE UNUTMADI!!!

Bursalı hayvan sevenler Koronavirüsü (KOVİD-19) pandemi karantinası günlerinde, sokak hayvanlarını yalnız bırakmadılar.

Veteriner Hekim Erol Kaplan Korona Virüs günlerinde karantina uygulaması nedeni ile sokakta yaşayan dostlarımız unutulmaması için sosyal medya üzerinden mama ve yiyecek kampanyası başlatarak, PATİ-SEV Derneğine 45 kg mama bağışında bulunarak yurt genelinde bu kampanyanın yayılması için bir çağrıda bulundu.

Çağrının yapıldığı gün içerisinde il genelindeki birçok Veteriner Hekim kampanyaya destek vererek 1 ton mama toplanması sağlandı.

Korona günlerinde sokak dostlarımızı unutmayalı kampanyası, İstanbul ,Denizli gibi illerimizde kampanya büyük ilgi gördü.  Mama üretimi yapan firmalar bu anlamlı çağrıya duyarsız kalmayarak destek verdi. Yaşanılan olağanüstü dönemde sokak  hayvanları için başlatılan  kampanya, Bursalı hayvan sevenler için büyük mutluluk ve moral oldu.

PATİ-SEV Yönetim Kurulu Üyesi Sonay İleri “Bursa’da başlatılan bu etkinliğin tüm illerde devam etmesini ve sokak hayvanlarının bu zor zamanları atlatabilmesini umut ettiğini ve başta Veteriner Hekim Erol Kaplan olmak üzere, kampanyaya destek olan tüm Veteriner Hekimlere minnettar olduklarını” ifade etti