Ana sayfa Bursa “BUGÜN CAN DOSTLARIMIZ İÇİN BULUŞTUK”

“BUGÜN CAN DOSTLARIMIZ İÇİN BULUŞTUK”

Mudanya Belediyesi Veteriner Hizmetleri ve Mudanya Kent Konseyi Hayvan Hakları çalışma Gurubu işbirliğinde 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeni ile Mütareke Meydanı’nda ortak bir etkinlik düzenlendi.

Yapılana etkinlikte 500 kedi ve 500 köpek için hazırlanan mama paketlerinin dağıtımının yanı sra Mudanya Kent konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu tarafında hazırlanan mama kapları, suluk ve kulübeler hayvanseverler ve can dostlarla buluştu.

Mudanya Belediye Başkan Hayri Türkyılmaz, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeni ile ilgili yaptığı konuşmada; “500 kedi ve 500 köpek için hazırlanan mama paketlerinin dağıtımının yanı sıra Mudanya Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubunun el emeği ile hazırladığı mama kapları, suluk ve kulübeler de hayvanseverler ve can dostlarımızla buluştu.Can dostlarımızın yaşam hakkına saygılı olmak, her türlü tehditten korumak ve çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak en önemli görevlerimizden biri. Unutmayalım ki, hayatta her şey sevgi ile anlam bulur, sevgi paylaştıkça çoğalır.” Dedi.