Ana sayfa Bursa BGU TURİZM MSC CRUİSE FARKIYLA TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI KAHRAMANLARINA YÜZDE 50...

BGU TURİZM MSC CRUİSE FARKIYLA TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI KAHRAMANLARINA YÜZDE 50 İNDİRİMLİ ÇOK ÖZEL TATİL İMKANI

Gösterdikleri büyük fedakarlık ve özveri sebebi ile, Tüm ülkelerin sağlık çalışanları için  Sektörün lider firması MSC Cruise den  özel indirimli tatil.
Tatil promosyonu 31.08.2020 – 30.04.2021 tarihleri arasında ve 31.12.2021 tarihine dek olan programlarda alınacak yeni rezervasyonlar için geçerli olup, tüm programlarda kullanılabilmektedirler.  (Dünya turu hariç)
Bu özel tatilde Kimler Faydalanabilir?
Tüm ön ve arka planda hizmet veren sağlık sektörü çalışan, Doktorlar, Hemşireler, Eczacılar, Araştırma laboratuvarlarında görev yapan Corona virüs sürecinde büyük fedakarlıklarla insanların yaşama tutunabilmesi için mücadele eden sağlık camiasının kahramanlarına BGU Turizm tarafından çok özel bir tatil imkanı sunuluyor.

BGU Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Ünlü, sağlık çalışanlarına yüzde 50’lik özel indirimli MSC Cruise turuna ilişkin açıklamada bulundu.

Ünlü, “Yaşadığımız olağanüstü salgın sürecinde en ağır şartlarda, büyük fedakarlıklarla kendileriniailelerini riske atarak insanların sağlıklarına kavuşması için, gece gündüz demeden çalışan, başta doktorlar olmak üzere tüm sağlık çalışanları salgın döneminin en büyük kahramanlarıdır. Pandemi sürecinin sönümlendiği dönem içerisinde kahramanlarımıza özel, turizm sektörün lider firması MSC Cruise den  özel indirimli tatil imkanı sunuyoruz. BGU Turizm olarak.”