Ana sayfa Bursa ALPİŞ GROUP‘HOLDİNG’ OLDU

ALPİŞ GROUP‘HOLDİNG’ OLDU

Halen toplam 600 çalışanlarıyla faaliyetlerine devam ettiklerini dile getiren Sertaç Karaalp, “Şirketlerimiz her geçen gün büyüyor. Bu anlamda çalışmalarımızı daha organize bir şekilde sürdürebilmek için yedi ayrı şirketimizin Alpiş Holding çatısı altında faaliyetlerine devam etmesi adına organizasyon yapımızı değiştirdik” şeklinde konuştu.

2023’te hedefimiz 1 milyar TL Ciro

Bundan sonra daha kurumsal bir yapıda faaliyetlerini sürdüreceklerini belirten Alpiş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, “Holdingleşme ile birlikte hedeflerimizi de büyüttük. Holding bünyemizdeki şirketlerimize de yeni hedefler belirledik. İnşaatta yeni yatırımlara giriyoruz. Yakında yeni yatırımlarımızla ilgili detaylı açıklamalarda bulunacağız. Alpiş Holding’in 2021 yılı ciro hedefini 500 milyon TL olarak tespit ettik. 2022’de 750 milyon TL ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı olan 2023’te de 1 milyar TL’lik ciro, çalışan sayımızı da 600’den 2023 yılına kadar kademli olarak 1500’e çıkartmayı hedefliyoruz. Bu arada Bursa’nın en büyük özel eğitim kurumlarından birisi olan Almeda Okulları’nı bu öğretim yılında eğitime açtık. Gıda sektöründe faaliyet gösteren Banquet Palas da yenilenen haliyle hizmete girdi” dedi.

7 ayrı şirket Alpiş Holding çatısı altında Alpiş Holding bünyesinde ilk etapta; Alpiş İnşaat AŞ, Karaalp İnşaat AŞ, Üçkaşık Gıda Ltd. Şti., TGJ Gayrimenkul AŞ, Almeda Eğitim Kurumları AŞ, Almeda Turizm AŞ ve Aralık Medya AŞ bulunacak